Kotwica - Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Toruńskiej

Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Toruńskiej

»   DDM Hartowiec 2018 - rejestracja

2018-06-07
Ruszyła rejestracja na Diecezjalne Dni Młodzieży w Hartowcu 2018!
Zarejestruj się na DDM 2018 -> http://tiny.pl/g8jfw

Kilka ważnych informacji:
Wiek uczestników Diecezjalnych Dni Młodzieży w Hartowcu 2017 to minimum 14 lat. Uczestnicy niepełnoletni muszą mieć ze sobą zgodę rodziców/opiekunów na udział w DDM wraz ze wskazanym pełnoletnim opiekunem oraz ewentualnymi wskazaniami dotyczącymi zdrowia uczestnika oraz zgodą rodziców/opiekunów na przetwarzanie danych osobowych. Zgodę do wypełnienia uczestnik otrzyma na podany adres e-mail.
Koszt udziału: 70 zł.
Wpłaty należy dokonać do dnia 15 lipca na konto: Dom Rekolekcyjny w Hartowcu, Hartowiec 25, 13-220 Rybno. Nr konta: 55 2030 0045 1110 0000 0075 1350, tytuł przelewu: DDM 2018 Imię i nazwisko uczestnika (uczestników)
Weź ze sobą do Hartowca potwierdzenie wpłaty/przelewu.

REGULAMIN DDM 2018: http://tiny.pl/g8jfm

Pozostałe informacje dla uczestników:
1. Weź ze sobą do Hartowca dowód tożsamości - dowód osobisty, paszport lub legitymację.
2. Oczekujemy Was w Hartowcu 19 lipca w czwartek, od godz. 13:00. Byłoby najlepiej, gdybyście pojawili się w godzinach od 13:00 do 14:30.
DDM skończą się w niedzielę 22 lipca, po obiedzie ok. godz. 13:00.
3. Koniecznie należy wziąć ze sobą do Hartowca śpiwór oraz karimatę. Jeśli masz taką możliwość, weź ze sobą także namiot - może się przydać, część gospodarzy z Hartowca udostępnia swoje ogródki pod namioty. Jeśli bierzecie na stałe jakieś leki - koniecznie weźcie je ze sobą. Podczas pakowania pamiętajcie, że podczas  DDM może być bardzo gorąco, ale wieczory mogą być chłodne. W razie deszczu warto wziąć ze sobą jakieś okrycie przeciwdeszczowe. Warto pamiętać także o jakimś specyfiku odstraszającym kleszcze i komary.
4. Weźcie także talerzyk, sztućce oraz kubek - mogą się przydać podczas posiłków.
5. Uczestnicy niepełnoletni mogą wziąć udział w DDM tylko pod opieką pełnoletniego opiekuna (np. księdza, starszego rodzeństwa lub kolegi/koleżanki), który także uczestniczy w DDM. Pamiętajcie, by mieć ze sobą zgodę od rodziców/opiekunów na udział w DDM wraz z informacjami na temat Waszego stanu zdrowia oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych.
6. Chłopców należących do Liturgicznej Służby Ołtarza zachęcamy do wzięcia ze sobą stroju liturgicznego – na pewno się przyda.
Zobacz »
© 2016 Wykonanie Marcin Koźliński / Toruń / SYSPiR CMS
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies