»   Spotkanie Kotwicy z biskupem Wiesławem [galeria]

2018-03-01
28 lutego odpowiedzialni za wspólnoty działające w Duszpasterstwie Młodzieży "Kotwica" spotkali się z ks. biskupem Wiesławem Śmiglem.

Na spotkaniu biskupowi Wiesławowi zostały przedstawione wspólnoty, które włączają się w działania Kotwicy, a także geneza naszego duszpasterstwa młodzieży oraz wydarzenia, które do tej pory organizowaliśmy. Po prezentacji ksiądz biskup wystosował słowo do odpowiedzialnych za duszpasterstwo młodzieży, deklarując chęć współpracy. Liderzy wspólnot oraz księża zaproponowali kilka działań w duszpasterstwie młodzieży, które można byłoby zrealizować, pytali także biskupa o możliwość zaangażowania wspólnot takich jak Droga Neokatechumenalna czy Wydział Teologiczny. Jednym z waznych tematów było także najbliższe ogólnodiecezjalne spotkanie młodzieży, jakie odbędzie się w Toruniu w Niedzielę Palmową - ksiądz biskup zapowiedział swoją obecność.

Fot. ks. Paweł Borowski