»   Nowy duszpasterz młodzieży!

2018-01-19
Nasi dwaj (były i obecny!) duszpasterze młodzieży podczas Diecezjalnych Dni Młodzieży 2017 w Hartowcu. /fot. Katolicki Toruń/
Dziś ks. bp Wiesław nominował nowego diecezjalnego duszpasterza młodzieży - został nim ks. Dawid Wasilewski.

Ks. Dawid  Wasielewski jest duszpasterzem akademickim Wydziału Teologicznego UMK (Duszpasterstwo Akademickie "Źródło") oraz wychowawcą bursy akademickiej w Przysieku.

Nasz poprzedni Duszpasterz Młodzieży, ks. Artur Szymczyk, będzie od tej pory pełnił funkcję nowego dyrektora Wydziału Duszpasterskiego Kurii Diecezjalnej Toruńskiej.

Księdzu Arturowi dziękujemy za piękne lata opieki nad młodzieżą i gratulujemy nowej funkcji, a ks. Dawidowi życzymy opieki Matki Bożej Nieustającej Pomocy i otwartości na Ducha Świętego na czas posługi.