»   Czuwanie z biskupem Wiesławem - dziękujemy!

2017-12-13
W miniony weekend w naszej diecezji miały miejsce niezwykle ważne wydarzenia związane z inauguracją posługi nowego ordynariusza, ks. biskupa Wiesława Śmigla.
Częścią obchodów było zorganizowane przez nasze Duszpasterstwo Młodzieży Kotwica wraz z Diecezjalną Radą Ruchów i Stowarzyszeń czuwanie modlitewne, podczas którego otoczyliśmy naszego nowego Biskupa modlitwą. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w to dzieło! Dzięki Wam było przepięknie!
Na stronie diecezji ukazał się album fotografii z tego wydarzenia wraz z relacją, a także nagranie rozmowy, podczas której ksiądz Biskup odpowiada  na nasze pytania - kliknij.
Relację na bieżąco dodawaliśmy także na naszym Facebooku, materiały ukazały się także na stronie Katolicki Toruń.