»   Niedziela Palmowa - diecezjalne spotkanie młodzieży

2018-03-01
Zapraszamy na ogólnodiecezjalne spotkanie młodzieży w Niedzielę Palmową - w programie uwielbienie, koncerty (Synowie, Sunday Worship), świadectwo Bartka Krakowiaka (Z Buta do Maryi), modlitwa, kerygmat, Eucharystia z biskupem Wiesławem.
W Niedzielę Palmową w diecezjach na całym świecie obchodzony będzie 33. Światowy Dzień Młodzieży, pod hasłem: „Nie bój się Maryjo, znalazłaś bowiem łaskę u Boga” (Łk 1, 30). Do udziału zapraszamy wszystkich chętnych - młodszych i starszych, młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania wraz z duszpasterzami, katechetów, harcerzy.

Program szczegółowy:
Godz. 13:00 Kościół akademicki pw. Św. Ducha (oo. Jezuici)
zawiązanie wspólnoty - zespół „Synowie” z Wyższe Seminarium Duchowne w Toruniu, świadectwo, katecheza kerygmatyczna (o. Maciej Ziębiec), koncert Sunday Worship (godz. 14:30), modlitwa uwielbienia, wstawiennicza, sakrament pokuty i pojednania, świadectwo Bartka Krakowiaka Z buta do Maryi.
Godz. 16:00 Poświęcenie palm i procesja ewangelizacyjna do katedry św. Janów.
Godz. 16:30 Eucharystia w Bazylice katedralnej śś. Janów pod przewodnictwem ks. Biskupa Wiesława Śmigla
Po Eucharystii: „Dla każdego coś smacznego”, poczęstunek w Centrum Dialogu Społecznego (ul. Łazienna 22

Wydarzenie na Facbooku