»   Kursy Alpha w diecezji

2017-09-17
Na przełomie września i października w naszej diecezji w kilku parafiach rozpocznie się Kurs Alpha dla młodzieży.
"Alpha jest serią spotkań wyjaśniających podstawy wiary chrześcijańskiej. Każde spotkanie podejmuje inny temat dotyczący wiary i daje możliwość dyskusji. Alpha prowadzona jest na całym świecie i każdy jest na niej mile widziany. (...) Każda Alpha jest trochę inna, choć są trzy rzeczy, które pojawiają się zawsze: posiłek, wykład, dyskusja." (Ze strony http://polska.alpha.org/about/)

GRUDZIĄDZ: Kurs Alpha dla osób powyżej 18 roku życia w parafii pw. św. Józefa w Mniszku. Rozpoczęcie: czwartek 28 września o godz. 19:00.

TORUŃ: Kurs Alpha dla młodzieży w parafii pw. św. Maksymiliana Kolbe (budynek Caritas). Rozpoczęcie: piątek 6 października o godz. 18:00.

GRĘBOCIN: Kurs Alpha dla młodzieży w parafii św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie (salki parafialne). Rozpoczęcie: poniedziałek 9 października o godz. 18:00 (kurs dla dorosłych: wtorek 10 października o godz. 18:30).